İletişim Numaramız : +90 332 813 32 62 | info@hmshetamak.com |  TR |    EN |    AR |     RU

HAKKIMIZDA

HMS & HETAMAK LTD. Sti., 1990 yılında Konya/Akşehir’de kuruldu. Kısa zamanda Gıda Makineleri ve Donanımları Sanayisinin öncüsü olmayı başardı. Firmamız, gelişen çağın bütün imkanlarından faydalanarak,en ileri teknolojiyi kullanıp müşterilerine daima en iyisini sunmayı hedeflemiştir. 

SUSAM ,TAHİN,HELVA,LOKUM,REÇEL ,KROKAN,ÇİKOLATA  MAKİNALARI  ve gıda makineleri alanında büyük yenilikler yapmıştır.Model geliştirme üzerinde çalışmalar gerçekleştirerek pazarda büyük etki yaratmıştır.

1990 yılından bu yana yapılan ihracatlarla, şirketin gelişmesi sağlanmış olmakla beraber ülke ekonomisine de büyük etkisi olmuştur. Prensibimiz, müşteri memnuniyeti,dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermektir. Müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz ve alınan işi en kısa sürede teslim ederek, tercih edilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kazanılmış değerleri koruyarak saygın ve güvenilir bir hizmet kalitesi taşımaktayız.

HMS & HETAMAK LTD. Sti., Avrupa Standartlarına uygun hammadde kullanarak 2000 m2’ si  kapalı alan   4.000 m2 ‘lik  açık alan ve toplamda 6.000 m2 ‘lik  fabrika sahasında   kaliteli bir üretim gerçekleştirmektedir.

Üretim kapasitesini gün geçtikçe artırarak, SUUDİ ARABİSTAN, İNGİLTERE, RUSYA, ROMANYA, CEZAYİR , TUNUS, AMERİKA, BOSNA HERSEK, MISIR, KANADA,  SUDAN,  MAKEDONYA, DUBAI, KKTC, MEKSİKA, İSRAİL, İRAN, LEBANON, IRAK, ÜRDÜN, HİNDİSTAN, AFRİKA ÜLKELER, BAHREYN, KUVEYT, HAİTİ, NİKERAGUA,TAYLAND …BU ÜLKERE İHRACAT YAPMAKTADIR…

Gelişim, vazgeçilmez değerleri arasında olup, şirket kültürü bu anlayışı barındırır. Personelleri bu ilkeler ışığında uluslar arası kalite standartlarını karşılayacak şekilde çalışmaktadır.

Amacımız en kaliteli makineleri üreterek müşterinin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak ve
Daima Yenilikçi Daima Güvenilir bir hizmet sunmaktır.

İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

ABD
SUUDİ ARABİSTAN
KANADA
ÜRDÜN
BAE
İSRAİL
İNGİLTERE
RUSYA
CEZAYİR
ROMANYA
TUNUS
İRAN
AUSTRALYA
BOSNA HERSEK
FİLDİŞİ SAHİLİ
GÜNEY AFRİKA
HAİTİ
HİNDİSTAN
IRAK
KIBRIS
KUVEYT
LÜBNAN
MAKEDONYA
MALTA
MEKSİKA
MISIR
TAJIKISTAN
TAYLAND
UGANDA
BAHREYN

KALİTE

Kalite, müşteri memnuniyetine giden yolda beklenen ve istenenlerin bilincinde olmak üstün bir yönetim gücüne sahip olarak, akıl ve becerileri birleştirip ürün veya hizmeti üretmek, bu ürün ve hizmeti yerine getirirken, kontrol etmek ve ortaya çıkan bulguları sürekli olarak değerlendirmektir.

Kalite mecburiyet midir?

Yapmış olduğumuz işi bütün olarak düşündüğümüzde, beklenen ve istenen durum birbirinden uzak olmamalıdır. Hedef başarı odaklı ise kalite mecburiyettir. Çünkü ortaya çıkan sonuç, bu sonucu ortaya çıkaracak süreçlerle bağlantılıdır.

Kalite ne istediğini bilmek demektir. Beklentilerin ve istenenlerin karşılığını arayıp ona sahip olmak, ürün ya da hizmetin hedef kitlesini belirleyerek çalışmalarını bu yönde geliştirmeye çalışmaktır.

Firma olarak, müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal, Hakkında, HMS Gıda Makine Sanayi, HETAMAK Helva Tahin Lokum Makineleri Üreticisi, Akşehir HMS, Akşehir HETAMAK, Susam Makinaları, Tahin Makinaları, Helva Makinaları, Lokum Makinaları, Reçel Makinaları, Krokan Makinaları, Çikolata Makinaları, Konya HMS, Konya HETAMAK, HMS, HETAMAK, HMS Makine, HETAMAK Makine